Tady nízkoprahy 3 - Mikuláš!

Zveme vás na další (v pořadí již čtvrtou) akci v režii nízkoprahových služeb pro děti a mládež v prostoru Meet Factory. Opět vám představíme naše služby a to nejlepší z toho, co v našich klubech a terénních programech děláme. Akce se koná v pondělí 28. 11. 2011 od 15 do 20 hodin.

Můžete se těšit na:
* překážky na sk8, brusle a koloběžky
* nealko bar
* hudbu - kapely a DJové
* stolní fotbálky
* ping-pong
* výtvarné dílny
* trampolínu
* Nintendo Wii
* přednášku studia HELL.cz o bezpečném piercingu
* mikulášskou nadílku ...

Akci pořádají Meet Factory a Jahoda ve spolupráci s dalšími nízkoprahovými kluby a terénními programy v Praze a okolí.

Akce je bez ALKOHOLU a bez DROG!!!

Událost na Facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=187866497966148

Událost na Streetwork.cz: http://www.streetwork.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=3463

 

Podrobnější info (průběžně doplňujeme):

ŽONGLÉRSKÝ WORKSHOP ( Firelovers.com )

Do Meet factory dorazí s půjčovnou žonglovacích potřeb. Budete si moci vyzkoušet jaké to je žonglovat s míčky, roztočit diabolo nebo poiky. U půjčovny bude člověk, který Vám rád a ochotně poradí jak se poprat se začátky a zkušenějším žonglérům ukáže kam se můžou posunout dále.
Firma Firelovers.com v minulosti spolupracovala s celou řadou nízkoprahových klubů a DDM pro které dělala workshopy žonglování, vystoupení a některé kluby vybavovala volnočasovými pomůckami a žonglovacím vybavením (např. nízkoprahové služby Jahoda, Džagoda a Terénní Program (o. s. Jahoda), nízkoprahový klub Autobus (o. s. Neposeda), DDM Prahy 6, DDM Ulita, DDM spektrum)

KONCERT KAPEL

V průběhu celé akce se budou na pódiu střídat začínající i pokročilé kapely, které hrají ve zkušebnách nízkoprahových klubů. Čeká vás pestrá směsice stylů. Line-up (rozpis kapel) upřesníme.

VÝTVARNÉ DÍLNY

Na akci bude připraveno několik míst k výtvarnému vyžití. Klub Husita ze Žižkova přijede se Salónem krásy, kde si vyzkoušíte líčení, barvení vlasů nebo malování na obličej. Klub Suterén z Břevnova doveze plackovač, se kterým si můžete vyrobit originální připínací placku vlastní výroby. V dílně klubu Rozhledna z Písnice si můžete vyrobit pěkný vánoční dárek.

NINTENDO WII

Pro milovníky počítačových her, u kterých se člověk musí hýbat, jsme připravili koutek s herními konzolemi Nintendo Wii s různými sportovními a jinými hrami, ve kterých ovladač snímá pohyby rukou a otestuje tak vaší fyzičku, hbitost a šikovnost.

SPORTOVNÍ AKTIVITY

Víme, že sport je jak zdravý, tak i zábavný, a proto nabízíme také celou škálu sportovních aktivit. Největším lákadlem budou nejspíš překážky na skateboard, brusle a koloběžky (každý jezdec asi ocení, že si bude moct zajezdit v teple a suchu, když počasí venkovnímu ježdění příliš nepřeje). Z dalších osvědčených aktivit jsme na naši akci vybrali ping-pong, stolní fotbálky, velkou trampolínu (5 metrů v průměru) a tradiční střelbu na hokejovou branku.

INFOSTÁNEK

Celou akci pořádá několik nízkoprahových a terénních programů v Praze. Přijďte se podívat, zeptat se a třeba si i odnést letáčky o těchto sociálních službách pro mladé. Rádi zodpovíme všechny dotazy a poradíme, na koho se obrátit.

OBČERSTVENÍ

Díky sponzorským darům spřízněných firem a organizací bude na akci menší občerstvení zdarma. Nevíme kolik vás přijde a jestli zbyde na všechny. Proto vám doporučujeme vzít si alespoň malou svačinu z domova. Až zásoby dojdou, bude k dispozici místní nealko bar za peníze.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Co by to bylo za Mikulášskou besídku bez Mikuláše, Čerta a Anděla? Nebojte se, ani mi jsme na ně nezapomněli a pro každého z vás budou mít balíček sladkostí a dárků.

HELL.cz PIERCING BEZPEČNĚ ( www.hell.cz )

Míla Bugtcher, piercer z legendárního tattoo & piercing studia HELL.cz, předvede jak probíhá správná a bezpečná aplikace piercingu. Samozřejmě není možné vycvičit piercera behem krátké přednášky, to obnáší mnoho let praxe a samostudia. Ale protože tetování a piercing jsou populární i mezi rizikovou mládeží, zaměřují se naše sezení na zachování maximální možné hygieny v podmínkách, které mají k profesionálním studiím opravdu hodně daleko.

 

Na akci se podílejí :
Jahoda, Džagoda a Terénní Program (JAHODA)
PROXIMA SOCIALE
Husita (HUSITSKÉ CENTRUM)
Pacific (MOTÝLEK)
Autobus (NEPOSEDA)
Vrtule (SALESIÁNSKÉ STŘEDISKO)
Rozhledna (LAČHE ČHAVE)
Suterén (PREVCENTRUM)
Nízkoprahové programy YMCA Praha

Meet Factory
Firelovers.com
Hell.cz

 

Letáček:

.gif (152 kB) 800x600
.png (2 MB) 1024x768
.png (6MB) 1600x1200 (nejlepší kvalita pro tisk)

Rubriky:

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.

Archív

Facebook

ŽUPAN na Google+

TOPlist

TOPlist

FlagCounter

Flag Counter