TADY NÍZKOPRAHY 4 - MIKULÁŠ

Zveme vás na 4. ročník Mikulášské party v prostoru MeetFactory, kterou pořádají neziskové organizace poskytující nízkoprahové služby pro děti a mládež. Opět vám představíme naše služby a to nejlepší z toho, co v našich klubech a terénních programech děláme. Akce se koná v pondělí 3. 12. 2012 od 15 do 20 hodin. Vstup zdarma.

Můžete se těšit na:
* překážky na sk8, brusle a koloběžky
* nealko bar
* hudbu - kapely a rapeři
* stolní fotbálky
* ping-pong
* plackovač
* trampolínu
* Xbox
* žonglérský koutek
* mikulášskou nadílku
* salón krásy
* zapékání korálků
* taneční vystoupení


Hlavní organizátoři akce jsou MeetFactory, JAHODA a Proxima Sociale ve spolupráci s dalšími organizacemi z Prahy a okolí (níže uvedený seznam):

Beztíže (DDM Praha 3 - Ulita)
Cesta (Cesta Integrace)
Husita (Husitské centrum)
Pacific (MOTÝLEK)
K09 (Romodrom)
Rozhledna (LACHE CHAVE)
Vrtule (SALESIÁNSKÉ STŘEDISKO)
Nízkoprahové programy YMCA Praha

Událost na Facebooku: http://www.facebook.com/events/169870903159205/

Událost na Streetwork.cz:

http://www.streetwork.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=3951

 

Podrobnější info (průběžně doplňujeme):

KONCERT KAPEL, RAPERŮ, VYSTOUPENÍ TANEČNÍCH SKUPIN

V průběhu celé akce se budou na pódiu střídat začínající i pokročilé kapely a rapeři, které hrají nebo hráli ve zkušebnách nízkoprahových klubů. Také taneční skupiny vám předvedou svoje vystoupení. Čeká vás pestrá směsice stylů. Line-up zatím poslední aktuální verze:

LINE-UP - ladíme časy kapel, ještě určit kdy udělat komentovanou prohlídku

15:30-16:25 Cross Station – kapela (čas včetně nazvučení nástrojů)
16:35-17:00 Crazy Dance - tanečníci
17:00-17:30 MIKULÁŠ + rozdávání balíčků
17:35-17:50 UG Crew - rapeři
18:00-18:25 Zumba dancers - tanečníci
18:30-18:50 Mc Ready (rap) a DJ Pret

19:00-19:25 Black Style - kapela
19:35-20:00 Vyvoraná myš - kapela

VÝTVARNÉ DÍLNY

Na akci bude připraveno několik míst k výtvarnému vyžití. Klub Husita ze Žižkova přijede se Salónem krásy, kde si vyzkoušíte líčení, barvení vlasů nebo malování na obličej. V dílně klubu Rozhledna z Písnice si můžete vyrobit pěkný vánoční dárek technikou zapékání korálků. Klub Pacific z Rajské zahrady doveze plackovač, se kterým si můžete vyrobit originální připínací placku vlastní výroby. Klub Vrtule z Kobylis vás naučí vyrábět žonglovací míčky a základní triky s nimi.

XBOX

Pro milovníky počítačových her, u kterých se člověk musí hýbat, připraví klub Cesta z Říčan koutek s herními konzolemi Xbox s různými sportovními a jinými hrami, ve kterých ovladač snímá pohyby rukou a otestuje tak vaší fyzičku, hbitost a šikovnost.

SPORTOVNÍ AKTIVITY

Víme, že sport je jak zdravý, tak i zábavný, a proto nabízíme také celou škálu sportovních aktivit. Největším lákadlem budou nejspíš překážky na skateboard, brusle a koloběžky (každý jezdec asi ocení, že si bude moct zajezdit v teple a suchu, když počasí venkovnímu ježdění příliš nepřeje). Z dalších osvědčených aktivit jsme na naši akci vybrali ping-pong, stolní fotbálky, velkou trampolínu (5 metrů v průměru).

INFOSTÁNEK

U vchodu se dozvíte, kde se nachází jaká aktivita, dostanete pásek jako poukaz na Mikulášskou nadílku a občerstvení, nasměrují vás k šatně a při odchodu se můžete podívat, v kolik vám jede tramvaj nebo bus domů.

OBČERSTVENÍ

Díky sponzorským darům spřízněných firem a organizací bude na akci menší občerstvení zdarma. Nevíme, kolik vás přijde a jestli zbyde na všechny. Proto vám doporučujeme vzít si alespoň malou svačinu z domova. Až zásoby dojdou, bude k dispozici místní nealko bar za peníze.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Co by to bylo za Mikulášskou besídku bez Mikuláše, Čerta a Anděla? Nebojte se, ani my jsme na ně nezapomněli a pro každého z vás budou mít balíček sladkostí a dárků.

Rubriky:

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.

Archív

Facebook

ŽUPAN na Google+

TOPlist

TOPlist

FlagCounter

Flag Counter